Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 81

Briefstück - D. Feldpost Nr. 14a (HELA) vom rechten Bogenrand auf Briefstück,

entwertet mit Feldpost - Tagesstempel UB "b" vom 7.4. 1945, rückseitig sign. Kreft, Pickenpack und Carl H. Lange, links oben Eckknickchen, Patina, SELTEN, F MI 3.200

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

15.12.2021 - 10:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 440,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 15.12.2021 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 15.12.2021