Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 095-066313/0000

Brillantarmband zus. ca. 0,60 ct

Gold 750, tlw. mattiert, Länge ca. 18 cm, österreichische Amtspunze ab 1925-1965, Steckschließe, 2 Sicherheitsachter, 41,7 gøG41

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

02.12.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.12.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online