Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039508/0063

Franz von Persoglia

(Laibach 1852-1912 Wien) zugeschrieben Kapelle im Wald, rückseitig bezeichnet: F. v. Persoglia, Öl auf Leinwand, ca. 30,5 x 20 cm, die vier Ecken fehlen, beschädigt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

02.12.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:

Franz von Persoglia

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.12.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online