Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039747/0009

Franz Johann Joseph von Reilly

(Wien 1766-1820) Landkarte von Salzburg (ohne Mühldorf jedoch bis Schwaz/Kufstein), betitelt: "Das Erzstift Salzburg mit der Gefürsteten Probstey Berchtesgaden Nro. 156", grenzkolorierter Kupferstich, Wien, 1791, ca. 24 x 29 cm, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

02.12.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.12.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online