Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039725/0001

Ondrej Steberl *

(Pezinok 1897-1977 Bratislava) Taufe Jesu durch Johannes den Täufer, signiert und datiert unten links: Steberl 1975, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 80 cm, beschädigter Rahmen, Leinwand leicht wellig, etwas verschmutz

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.12.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Ondrej Steberl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.12.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online