Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-090991/0002

Kannon, Japan, 19. Jh.

Kannon, Japan, 19. Jh. - Antiquitäten

Bronze, Höhe 26 cm, Rückseite signiert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.03.2017 - 14:47

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Kannon, Japan, 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 07.03.2017 - 14:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.03. - 07.03.2017