Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092048/0004

Famille noir Vase,

Famille noir Vase, - Starožitnosti

China, unterglasurblaue Sechszeichen Marke Kangxi im Doppelkreis, 20. Jh., Porzellan, farbig gemalter blühender Baum und Vögel, Höhe 42 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.03.2017 - 14:48

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Famille noir Vase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 07.03.2017 - 14:48
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.03. - 07.03.2017