Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016900/0003

Switbert Lobisser

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) "Mein Christof", Holzschnitt, Stockgröße ca.51,5 x 37,5 cm, beschriftet, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:40

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Switbert Lobisser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:40
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online