Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016843/0003

Hans Hiesberger *

(Klagenfurt 1938 geb.) "Ohne Titel", signiert Hiesberger, datiert 2011, Öl auf Leinwand, 48 x 61 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:06

Vyvolávací cena:

Hans Hiesberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online