Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016857/0027

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Lithografie, signiert Flora, die Nr.26/220, Ausschnitt 26 x 35 cm, teilcoloriert, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:38

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online