Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016818/0002

Karl Wolschner *

(Klagenfurt 1913-2009 Krumpendorf) "Isländische Landschaft", monogrammiert KW, Seidenbatik, auf Karton fixiert, Ausschnitt 46 x 37 cm, gerahmt, Passepartout fleckig, Batik partiell mit zwei Flecken

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Wolschner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:45
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online