Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016895/0003

Karl Bartasek *

(Warnsdorf 1922) "Landschaft mit schneebedecktem Weg", signiert Bartasek, datiert 74?, Gouache auf Papier, Ausschnitt 59 x 55 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:32

Vyvolávací cena:

Karl Bartasek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:32
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online