Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016896/0006

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) "Kaisergebirge", signiert Hans Massmann, Öl auf Karton, 71 x 87 cm, gerahmt, Oberfläche verunreinigt, partielle Abblätterungen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:46

Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Hans Massmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:46
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online