Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016923/0002

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923-2021 Wien) "Ohne Titel", signiert H Staudacher, datiert 69, Mischtechnik auf Papier, auf Karton fixiert, 32 x 24 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:23

Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Hans Staudacher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:23
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online