Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016956/0001

Dina Larot *

(Wien 1942 geb.) "Zwei weibliche Akte", signiert Larot, Öl auf Leinwand, 110 x 78,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:02

Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Dina Larot *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:02
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online