Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016771/0013

Fabio Zolly *

(Spittal/Drau 1955 geb.) "Madrid 6490", Frottage, Abrieb auf Papier, auf Papier fixiert, gerahmt, verglast, revers auf Deckkarton des Rahmens betitelt und signiert,100 x 69 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:36

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Fabio Zolly *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online