Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016922/0024

Christian Kvasnicka *

(Wien 1953 geb.) "Ohne Titel", signiert Kvasnicka, datiert 2003, Mischtechnik auf Papier, auf Papier fixiert, 28 x 19 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Christian Kvasnicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:26
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online