Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0073

Hermann Nitsch *

(Wien 1938 geb.) Lithografie, signiert Hermann Nitsch, datiert 1984/92, beschriftet III A. P., Blattgröße 115 x 80,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:25

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:25
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online