Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0083

Hermann Nitsch und Christian Ludwig Attersee

2 Fotoprint, beide signiert Hermann Nitsch und Attersee, datiert 2015, je 21 x 29 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:25
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online