Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016922/0015

Carlo Levi *

(Turin 1902-1975 Rom) "Mediterrane Landschaft", signiert C Levi, Öl auf Leinwand, auf Karton, 27 x 35 cm, revers mit Bleistiftskizze, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:53

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Carlo Levi *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online