Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016965/0001

Franco Kappl *

(Klagenfurt 1962 geb.) "Little Fake", revers signiert F. Kappl, datiert 1988, Mischtechnik auf Leinen,72,5 x 77 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:10

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Franco Kappl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:10
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online