Franco Kappl *
(Klagenfurt 1962 geb.) "Little Fake", revers signiert F. Kappl, datiert 1988, Mischtechnik auf Leinen,72,5 x 77 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:10
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Franco Kappl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |