Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016943/0005

Konrad Koller

(Villach 1916 geb.) "Ohne Titel", signiert k, Aquarell auf Papier, Passepartout Ausschnitt 40,5 x 31 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Konrad Koller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:34
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online