Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016896/0004

Franz Walchegger *

(Lienz 1913-1965 Matrei) "Tiroler Schütze", signiert, datiert 49, Öl auf Platte, 100 x 75 cm, gerahmt, partiell restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 12:05

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Franz Walchegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 12:05
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online