Brillant Solitärring 0,45 ct (grav.)
Gold/Weißgold 750, RW 55,5 4,8 g, TragespurenøG5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
10.12.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |