Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-076246/0000

Perlenanhänger

Gold 585, Brillanten ca. 0,08 ct, Perlenlängen ca. 18 und 15 mm an Halskette Gold 585, diese mit Amtspunze 1872-1922 15,6 gøg14

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:

Perlenanhänger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online