Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016938/0003

Brillant Schmuckgarnitur

Gold/Roségold 585, Brillanten zus. ca. 0,22 ct, best. aus: 1 Anhänger, 2 Ohrsteckgehänge, Gesamtgewicht 7,8 g, neuwertigøg8

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

10.12.2021 - 10:49

Vyvolávací cena:

Brillant Schmuckgarnitur

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 10:49
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online