Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-196095/0000

Diamant Kulturperlen Ring

Gold ca. 585, tlw. Platinauflagen, Brillanten und Diamantrauten zus. ca. 0,40 ct, Kulturperle Durchmesser ca. 6,5 mm, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 4,1 g, RW 55, tlw. Oberflächenmerkmaleøg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

09.12.2021 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamant Kulturperlen Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 09.12.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online