Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049837/0001

Brillantgarnitur zus. ca. 22,50 ct

Weiß-, Rosegold 750, Brillanten tlw. Fancy Light Pink to Fancy Intense Pink, best. aus: 2 Ohrclips, Stifte, Collier, Längen ca. 42 u. 44,5 cm, ausklippbarer Verlängerungsteil, 83,7 g, Etui øg79

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.12.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 16.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Diamonds Only
Datum: 15.12.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online