Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050081/0001

Diamantring zus. ca. 1,60 ct

Rosegold 750, Altschliffdiamant ca. 0,80 ct, vier Brillanten zus. ca. 0,80 ct, 9,9 g, RW 57øg10

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

15.12.2021 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 1.664,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Diamantring zus. ca. 1,60 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Diamonds Only
Datum: 15.12.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online