Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050175/0010

Altschliffdiamant Solitär Ring ca. 1,40 ct

Gold ca. 580, tlw. Platin, österr. Amtspunze 1872-1922, 8,4 g, RW 66, Etui Shape: Old Cut Color Grade: L-M Clarity Grade: p1 Fluorescence: Faintøg8

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.12.2021 - 15:09

Dosažená cena: **
EUR 1.792,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-1-515 60-336

Aukce: Diamonds Only
Datum: 15.12.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online