Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050311/0001

Diamantbrosche zus. ca. 3,30 ct

Weißgold 585, Silber 800, Altschliffbrillant ca. 1,30 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 2 ct, 10,5 g Color Grade: K-L Clarity Grade: si1-2 Fluorescence: None tlw. mit Oberflächenmerkmalen øg10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.12.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

+43-1-515 60-336

Aukce: Diamonds Only
Datum: 15.12.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online