Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050306/0001

Altschliffdiamant Solitär Ring ca. 2,40 ct

Gold Weißgold 585, 2,8 g, RW 58/59, Arbeit 1. Drittel 20. Jh. Color Grade: L-M Clarity Grade: si2-p1 Fluorescence: None Rondiste mit Naturaløg3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.12.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 6.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

+43-1-515 60-336

Aukce: Diamonds Only
Datum: 15.12.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online