Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050022/0005

Blütenbrosche Veilchen

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, geschnitterner Nephrit und Amethyst, 16,6 g, Etui bezeichnet Juwelier Heldweinøg8

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

16.12.2021 - 13:56

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Blütenbrosche Veilchen

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesene Juwelen und Exklusive Schreibwaren Weihnachtsauktion
Datum: 16.12.2021 - 13:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 15.12.2021