Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 3,70 ct
Platin 950, Onyx, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., Broschierung tlw. Weißgold aus späterer Zeit, 8,8 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
16.12.2021 - 13:58
- Dosažená cena: **
EUR 4.736,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 16.12.2021 - 13:58 |
Prohlídka: | 13.12. - 15.12.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)