Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050325/0003

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

Gold 585, Altschliffbrillanten, -diamanten, Diamantrauten, Platinauflage, Onyx, 4,3 g, RW 52øg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

16.12.2021 - 13:02

Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesene Juwelen und Exklusive Schreibwaren Weihnachtsauktion
Datum: 16.12.2021 - 13:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 15.12.2021