Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039460/0002

Franz Anton Danreiter

(Salzburg 1695-1760)
"Entwurf der St. Sebastian Kirchen zu Saltzburg.", Kupferstich, Augsburg, um 1735, signiert: "lev. et dess. par F. A. Danreiter", ca. 22 x 34 cm, Blatt 14 der Serie 1 von: "Der Saltzburgische Kirchen-Prospect ...", Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 14:52

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Anton Danreiter

(Salzburg 1695-1760)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 14:52
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online