Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038871/0006 V

Theodor Petter

(Spittelberg 1822-1872 Wien)
Frühlings-Alpenblumen, signiert und datiert unten links: Theodor Petter 1871, Aquarell/Gouache auf Papier, ca. 34,5 x 27 cm, vergoldeter spätklassizistischer Rahmen

Provenienz:
Hugo Ruef, München, 26. 3. 1987;
Österreichische Privatsammlung.

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 15:59

Vyvolávací cena:

Theodor Petter

(Spittelberg 1822-1872 Wien)

Provenienz:

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online