Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039492/0002

Unbekannter Maler, 20. Jahrhundert

Blumenstück nach altem Vorbild, Signaturrest unten rechts: Ve...?, Öl auf Holz, ca. 50 x 40 cm, Stilrahmen leicht beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

09.12.2021 - 14:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 14:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online