Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039501/0004

Franz Lex *

(Wien 1895-1959)
Gartenrosen, schwach signiert unten rechts: Lex, Öl auf Leinwand, ca. 60,5x 50 cm, gerahmt, kleine Farbfehlstellen und Leinwanddruckstelle, feiner Kratzer unten links

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

09.12.2021 - 14:44

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Franz Lex *

(Wien 1895-1959)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 14:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online