Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039357/0066

Unbekannt

(Deutsch?, Anfang 19. Jahrhundert)
Compagna bei Rom mit Blick auf St. Peter mit Personenstaffage, Öl auf Karton?, ca. 20,5 x 29 cm, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen, dieser beschädigt (33)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online