Čís. položky 195-039154/0005

Giacomo Francesco Cipper

Giacomo Francesco Cipper - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce

(Feldkirch 1664-1736 Milano)
gen. il Todeschini UmkreisDer Jagdvögel-Verkäufer Öl auf Leinwand, kaschiert auf Holzplatte, ca. 44 x 33,5 cm, Retuschen, Krakelee, teilvergoldeter Holzrahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Giacomo Francesco Cipper

(Feldkirch 1664-1736 Milano)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.12.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online