Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039747/0015

Georg Braun

(Köln 1541-1622) Franz Hogenberg (Mecheln 1535-1590 Köln)
Salzburg aus der Vogelschau, betitelt: "Saltzburg - Urbis Salisburgensis genuina descriptio", kolorierter Kupferstich, aus: "Civitates Orbis Terrarum", Köln 1572, ca. 11 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Georg Braun

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online