Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039677/0004

Johannes Janssonius

(Arnheim 1588-1664 Amsterdam)
,Herausgeber Landkarte von Altsalzburg, Kärnten und Teilen Steiermark, nach Mercator, betitelt: "Saltzburg Archie picopatus cum ducatu Carinthiae.", Amsterdam, 2. Viertel 17. Jahrhundert, teilkolorierter Kupferstich, bezeichnet: "Amsterdami Apud Joannem Jan Bonium.", ca. 37,5 x 49 cm, Randpatina, Passepartout, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 14:48

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Johannes Janssonius

(Arnheim 1588-1664 Amsterdam)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 14:48
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online