Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039756/0009

Johann Nepomuk Diewald

(Salzburg 1774-1830)
Landkarte des Kurfürstentums Salzburg (1803-1806), bezeichnet: "Das Chur-Fürstenthum Salzburg, Samt ... Passau, Aichstätt und Berchtesgaden...", mit den Besitzungen in Tirol, Kärnten und Steiermark, kolorierter Kupferstich, Nürnberg, 1803, ca. 50 x 51 cm (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

09.12.2021 - 16:13

Vyvolávací cena:

Johann Nepomuk Diewald

(Salzburg 1774-1830)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 16:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online