Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039535/0001

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923-2021 Wien)
Haugsdorf, signiert, betitelt unten rechts: H. Staudacher, Mischtechnik auf festem Papier, auf Untersatzblatt, ca. 50 x 70 cm, beschädigter Rahmen, etwas gebräunt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

09.12.2021 - 15:52

Dosažená cena: **
EUR 6.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923-2021 Wien)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 09.12.2021 - 15:52
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online