Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022695/0030

Felix Mach

(1879-1933), "Lautespieler", signiert "F. Mach", undeutlich datiert, Öl auf Leinwand ca. 66 x 59 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

06.12.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Felix Mach

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 06.12.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online