Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023129/0005

2 Volkstümliche Schraubdeckeldosen

, sogenannte Krösen- oder Godendosen, Viechtau 19. Jh. gedrechseltes Buchenholz, figural, floral und ornamental bemalt, Höhen 7 u. 8 cm, Altersspuren

06.12.2021 - 11:09

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 06.12.2021 - 11:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online