Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023064/0003

Künstler 19. Jhdt, L. Burger

Hof mit Tieren, signiert L. Burger, Öl auf Leinwand, 50 x 80 cm, gerahmt,

06.12.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt, L. Burger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 06.12.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online