Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075110/0012

Alexander Josef Kostka *

(Wien 1879-1961) Wien, Hoher Markt, signiert Kostka, Aquarell auf Papier, 10 x 14,5 cm, Passep., gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Alexander Josef Kostka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online