Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075110/0022

Vincenz Hawlicek

(Wien 1864-1914) "Fechtergasse (Lichtenthal)", betitelt, signiert und datiert V. Hawlicek (18)96, Aquarell auf Papier, 20,5 x 29 cm, Passep., gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:08

Vyvolávací cena:

Vincenz Hawlicek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online